Admin, Çörek Otu Yorumu


Çörek Otu hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Çörek Otu konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin, 28.01.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

muammer
07.05.2016
e yorgunluk için ve damar sağlığı için 4 gündür kullanıyorum..plasebo etkisi midir bilinmez daha bir enerjiğim....ve sürekli kullanmayı düşünüyorum.

Birol Beyfendisi
23.02.2016
Gerçi Ramazana çok var ama.Acıba ramazan ayında oruçlu iken iftardan sonra Çörek otunun yaasını yesem orucumu bozarmı acep?

özkan
20.05.2015
GENELDE HER SABAH 1 ÇAY KAŞIĞI ÇÖREKOTUNU ÇİĞNEMEDEN SU İLE YUTTUM ONBEŞGÜN İÇİNDE HEMERODİM İYİLEŞTİ.BU ŞEKİLDE KULLANDIKTAN SONRA HEMOGLOBİNİM YÜKSELMEDİ AMA PROLAKTİN YÜKSELDİ.ŞUAN DÜŞÜRMEK İÇÇİN İLACA BAŞLIYCAM.ÇÖREKOTUMU NEDEN OLDU ACABA

kenan turna
27.01.2015
mantara iyi gelirmi saygılarımla cevap bekliyorum


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Çörek Otu, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Mayıs - 2018