hüseyin şahin, Çörek Otu Yorumu


7 yıldır kullanıyorum.7 yılönce damarlarıma takılan 2 adet stent ilk günkü gibi.gribe yakalanma diye birşey yok.ağız sağlığına birebir.2 aydır haftada 2 kez saçlarıma sürüyorum beyazlar kayboluyor.sayamayacağı daha birçok derde devadır.sabah aç karna bir çay kaşığı ve aralıksız hergün içilmlidir.

hüseyin şahin, 11.07.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

cafer tanrıverdi
04.03.2015
bununla birlikte tıbbi ilaçlarıda kullanıyormusunuz beni telefonla arsanız çok memnun olurum aynı şikayetler bende var selamlar saygılar. tel.0532-724-09-66 sabah 11 ile akşam 21 arası telefonum açıktır ödemeli yada çağrı atın


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Çörek Otu, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Mayıs - 2018