Gülay, Çörek Otu Yorumu


Çörek otu şifa kaynaklarından bir tanesidir. Peygamber Efendimiz (S.A.V) Genç yaşta öldü diye ima eden beyefendi ölüm harici her derde devadır dendiğini bilmiyor galiba vaktin gelince genç yada yaşlılığa hastalık yada kazaya bakmıyor. Derde deva aramak bir inanma yada inanma ma sistemi değildir.

Gülay, 03.12.2015 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

ogün öztürk
30.05.2016
Gülay hn arkadaşın maneviyatı eksikse ne anlatsak boş,zaten peygamberimiz cevabı vermiş ölüm hariş herşeye diye ..niye öldü demek imanın 6 şartına karşı gelmektir görevi bitti ve yüce allah böyle takdir etti.


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Çörek Otu, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Mayıs - 2018